top of page
Zostań kierowcą Mega Taxi
Rekrutujemy kierowców do Mega Taxi

Dołącz do zespołu Mega Taxi

ZOSTAŃ NASZYM KIEROWCĄ I ROZWIJAJ SIĘ W BRANŻY TAXI

W Mega Taxi cenimy Twoją niezależność. Dajemy Ci wolność wyboru godzin pracy, bez żadnych zobowiązań. Sam decydujesz, kiedy i ile chcesz jeździć. Co więcej - dostaniesz od nas wskazówki, kiedy warto być gotowym do pracy, by zarobić więcej.

Z Mega Taxi zarobki są pewne i bezpośrednie – opłacasz stały abonament, niezależnie od liczby wykonanych zleceń. Im więcej czasu spędzasz za kółkiem, tym więcej zarabiasz.

Nasza rozbudowywana przez lata baza stałych klientów oraz długa obecność na rynku, zapewni Ci ciągłość pracy i stabilność zarobków.

W Mega Taxi, każdy dzień to nowa szansa na zwiększenie dochodów.

Cenimy Twoją codzienną pracę i wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do zarobionych pieniędzy. Znaczna część naszych klientów opłaca swój kurs gotówką, co oznacza, że pieniądze trafią do Twojego portfela od razu po skończonym kursie. Tankuj, kupuj, inwestuj – bez oczekiwania na wypłatę.

Rozważasz

przejście do Mega Taxi?

Fantastycznie, że chcesz dołączyć do zespołu naszych kierowców!

Jeśli dysponujesz samochodem przystosowanym do świadczenia usług taxi, posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty i jesteś pełen entuzjazmu do pracy, to znaczy, że powinniśmy się spotkać.

MegaTaxi w Krakowie logotyp

Nie zwlekaj – skontaktuj się z naszym działem rekrutacji. Nasi eksperci zaproszą Cię na spotkanie,

podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące Twojego potencjalnego dołączenia do zespołu Mega Taxi. Czekamy na Ciebie!

Rozpocznij 

swoją karierę kierowcy z Mega Taxi

Mamy przekonanie, że każdy zasługuje na szansę rozpoczęcia pracy zawodowej jako taksówkarz w Krakowie. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i licencji taxi. Jeśli to Twój początek przygody z branżą taksówkarską, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym kroku procesu.

Jeżeli posiadasz samochód, który spełnia nasze standardy, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia jazdy jako taksówkarz. Rozumiemy jednak, że nie każdy chce lub może używać swojego prywatnego pojazdu do pracy. 

Dlatego mamy też alternatywne rozwiązanie – możliwość wynajęcia samochodu bezpośrednio od nas. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane pojazdy, w tym modele hybrydowe oraz zasilane LPG, abyś mógł wybrać opcję, która najlepiej pasuje do Twojego stylu pracy i preferencji.

Praca jako kierowca w Mega Taxi

OFERUJEMY RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY, DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB I PREFERENCJI:

PRACA NA TAXI Z WŁASNĄ DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ

Idealna opcja dla tych, którzy chcą prowadzić własny biznes. Umożliwiamy Ci rozliczanie się przez własną kasę fiskalną, dając wolność w wyborze formy opodatkowania oraz samodzielne zarządzanie podatkami i ubezpieczeniem.

ZATRUDNIENIE U PARTNERA

Dla tych, którzy wolą uniknąć formalności związanych z prowadzeniem własnej firmy, oferujemy możliwość zatrudnienia u naszych zaufanych partnerów. Dostaniesz od nich kasę fiskalną, którą łatwo podłączysz do swojego taksometru, zajmując się tym, co robisz najlepiej – bezpiecznym i komfortowym przewożeniem pasażerów.

Dlaczego warto 

DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU KIEROWCÓW MEGA TAXI?

Wsparcie non-stop

W Mega Taxi, nie zostawiamy Cię samemu sobie. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszego zespołu dostępnego non-stop. Wspieramy Cię 24/7, byś mógł pracować bez stresu i zwiększać swoje zarobki bez niepotrzebnych obaw.

Program wdrożenia kierowców

Rozpoczynając przygodę z Mega Taxi, nie zostawiamy Cię bez mapy. Otrzymasz własnego koordynatora, który będzie Twoim przewodnikiem w pierwszych tygodniach pracy. Z nami każde nowe doświadczenie to żadne zaskoczenie, ale kolejny krok do przodu.

Indywidualne szkolenie

Zapewniamy personalne szkolenie z obsługi aplikacji, a nasz zespół jest zawsze gotowy by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Dla chcących doskonalić umiejętności – nasze filmy szkoleniowe czekają, byś mógł je przyswajać w swoim tempie, gdziekolwiek jesteś.

Ciągły kontakt z dyspozytornią

Nasza dyspozytornia to Twoje centrum dowodzenia dostępne o każdej porze. Z nami nigdy nie jesteś sam na drodze – otrzymasz niezbędne wsparcie przy każdym zleceniu, byś mógł skoncentrować się na bezpiecznym przewożeniu pasażerów.

Innowacyjna aplikacja kierowcy

Nasza aplikacja dla kierowców to Twój klucz do sprawnym poruszaniu się po mieście.

Prosta w obsłudze, zintegrowana z miastem, podpowie Ci, gdzie najlepiej czekać na zlecenia, by zwiększyć zarobić więcej.

Sprawiedliwy przydział zleceń

W Mega Taxi, przejrzystość to fundament naszej współpracy.

Miasto jest podzielone na strefy, a zlecenia przydzielane są w kolejności – każdy ma równe szanse. Szacunek i sprawiedliwość to nasze klucze

do wspólnego sukcesu.

bottom of page