top of page

Poznaj Mega Taxi

JESTEŚMY W KRAKOWIE OD PONAD 30 LAT

W sercu malowniczego Krakowa, Mega Taxi wyróżnia się jako symbol profesjonalnych usług taxi. Nasz zespół tworzą doświadczeni zawodowi kierowcy. Znamy wszystkie zaułki i najkrótsze trasy naszego historycznego miasta.

Płynnie rozmawiamy po polsku, a większość z nas również po angielsku.

Specjalizujemy się w obsłudze gości hotelowych oraz klientów biznesowych, zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Poznaj MegaTaxi i ludzi którzy je tworzą
MegaTaxi Kraków - zostań naszym pasażerem

Taksówki to główne narzędzie naszej pracy, dbamy więc o nie z dużą starannością. Dzięki temu podróż z Mega Taxi jest bezpieczna i komfortowa dla wszystkich - zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i turystów i przyjezdnych.

 

Lubimy stawiać przed sobą nowe cele, by następnie z pasją je realizować, poprzez ciągłe ulepszanie oferowanych usług oraz rozbudowę naszej floty taksówek. Wszystko po to, by dogonić, a nawet przewyższyć Twoje oczekiwania.

Za sterami Mega Taxi stoją rodowici krakowianie, którzy z prawdziwym zaangażowaniem dbają o to, aby firma nie tylko utrzymywała swoją pozycję lidera wśród krakowskich sieci taxi, ale też nieustannie się rozwijała, wprowadzając do oferty ciekawe i potrzebne rozwiązania transportowe.

 

Wierzymy, że nasze podejście oraz niezawodny team kierowców Mega Taxi sprawia, że jakość przejazdów naszymi taksówkami pozostaje zawsze na poziomie premium.

bottom of page