top of page

Taxi biznesowe 

TWÓJ ZAUFANY PARTNER W PODRÓŻACH SŁUŻBOWYCH

W Mega Taxi doskonale rozumiemy unikalne wymagania naszych klientów biznesowych. Dlatego specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy przygotowaliśmy ofertę przejazdów biznesowych, które są nie tylko elastyczne, ale i idealnie wpasują się w styl funkcjonowania Twojej firmy i ludzi ją tworzących.

Dzięki naszej nowoczesnej aplikacji, organizacja transportu firmowego z Mega Taxi jest wyjątkowo prosta i intuicyjna.

Nasza flota, składająca się z taksówek klasy premium, jest zawsze do Twojej dyspozycji, gotowa zapewnić Ci najwyższy standard podróży. Z nami masz gwarancję, że każdy detal Twojego przejazdu został starannie przemyślany.

Wybierając Mega Taxi dla biznesu, stawiasz na niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność – kluczowe wartości w szybko zmieniającym się świecie profesjonalnych podróży służbowych.

Taxi Kraków - obsługa firm i hoteli

Przejazdy firmowe z Mega Taxi

bezgotówkowa obsługa przejazdów biznesowych jest u nas Mega

Obsluga firm

W Mega Taxi zależy nam na bezproblemowej obsłudze firm. Stąd nasza oferta bezgotówkowych przejazdów.

Nie musisz pamiętać o każdym zrealizowanym kursie, dzięki naszej ofercie, rozliczysz wygodnie wszystkie przejazdy w firmie na koniec miesiąca. Efekt? Przejrzystość i kontrola nad wydatkami.

Różnorodność zamawiania przejazdów biznesowych

dostosowana do potrzeb Twojej firmy:

Aplikacja

Twoi pracownicy szybko i łatwo zamówią taksówkę, dzięki aplikacji z podpiętym kontem biznesowym, w której identyfikacja odbywa się poprzez numer telefonu.

Panel

Umożliwiamy zamawianie przejazdów przez sekretariat lub recepcję, dzięki dedykowanemu panelowi, co sprawia, że organizacja taksówki jest jeszcze łatwiejsza.

Telefon

Dla tych, którzy preferują bezpośredni kontakt, oferujemy możliwość zamawiania przejazdów telefonicznie, wykorzystując hasło lub numer telefonu.

Voucher

Rozwiązanie idealne dla gości firmy lub kontrahentów, którzy potrzebują bezgotówkowego transportu,

np. na lotnisko lub między oddziałami Twojej firmy.

Taxi biznesowe Kraków

Profesjonalna obsługa hoteli

przejazdy hotelowe - komfortowa podróż na dworzec i lotnisko 

W Mega Taxi klienci hotelowi mają zagwarantowaną specjalną obsługę. Wiemy, że podróże są angażujące, a czasem też nieco męczące, pomożemy Ci więc na każdym etapie Twojego przejazdu.

Nasze przestronne i komfortowe taksówki pomieszczą wszystkie Twoje bagaże, a doskonale zorientowani kierowcy znajdą najkrótszą trasę na lotnisko.

Możesz mieć też pewność, że podjadą pod właściwy terminal.

Jeśli podróżujesz na Dworzec Główny, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Bezpośrednio przy wejściu na perony znajduje się nasz firmowy parking, skąd masz już tylko parę kroków do pociągu. Idealnie, prawda?

Innowacyjne rozwiązania dla hoteli

Dla hoteli pragnących zaoferować swoim gościom dodatkową wygodę, proponujemy Taxi Butler – specjalne urządzenie do bezproblemowego zamawiania taksówek. To rozwiązanie nie tylko ułatwia życie gościom, ale również podnosi standard obsługi oferowanej przez hotel.

Zachęcamy do kontaktu i umówienia spotkania z naszym przedstawicielem. Przedstawimy szczegóły współpracy oraz zapewnimy, że Mega Taxi będzie zawsze dostępne dla Twojego hotelu, dając Ci pewność niezawodności i najwyższej jakości obsługi transferów osobowych taxi, której oczekują Twoi goście.

Mega Taxi Kraków - klienci biznesowi
bottom of page